ForumSohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumSohbet

........SİTEMiZE HOŞ GELDİNİZ.......

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler....

YazarMesaj
ALmaN
ForumunKaLbi
ForumunKaLbi
ALmaN

Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Empty
MesajKonu: Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler....   Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 4:13 pm

1.arkadaşlar ben 2 senedir ko oynuordum 2004 yazından beri o tarihe kdr yane 8. sınıf ve lise hz. da notlarım süperdi hocalarım çok memnundu benden ama ne zmn ki bu oyuna başladım hiçbişi düşünemez oldum bilg e bi format attım bu oyunu yükledim ve başka hiçbişiye bakmadım ertesi sene ve ondan soraki sene başıma neler geldi neler hocalar oplantılarda anneme ne oldu bu çocuğa dersleri çok kötü demeye fln başladılar derken karne bi geldi eskiden karnede 4 görebilen yoqtu (hepsi 5 ti Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Biggrin ) ko dan sorada 4 gören olmadı ( hepsi 3 Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Biggrin ) evde problemler çıkamya başladı millet gelip gelip nasihat veriodu bırak bu oyunu die ben takmıodum arklar çağırıodu sinemaya taksime gezmeye ama ben gitmiodum kız arkadaşımla aram çok bozuldu ve ayrıldık Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... FrownKo ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... FrownKo ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... FrownKo ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Frown bu böle gitmez fln derken 4-5 hafta önce sabah 8 de kalktım oyunu açtım gece 3 te kapadım bunu gören annem delirdi evde kıyamet koptu ve bana oyun yasaklandı önceleri fırsat buldukça oynuodum gizli gizli bu sayede oynama sürem çok azalmıştı haftada 3-4 saat fln dı en sonunda bnu da bitirdim ve bilge bi format daha attım arkasından msn i yükledim ertsi gün arkları topladım taksime götürdüm Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Biggrin ve tam 2 hafta önce kız arkadaşımı telefonla aradım bana bağırdı arama fln dedi ben ona kapının önündeyim gel dışarı çıkıp hava alalım dedim kız bayılacaktı nerdeyse Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... BiggrinKo ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... BiggrinKo ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Biggrin yane sonuc olarak bu oyun insana hiçbişi kazandırmıo aksine kaybettirio sadece bu oyun deel dier online oyunlar içidne geçerli bu sölediklerim nese bu kdr yeter Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Biggrin hade arkadaşlar kalın sağlıcakla Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Biggrin--------------------------------------------------2.Öncelikle Başlamak isteyenlere bazı sözlerim var
1:Hayatınızdaki düzen bozulur
2: Ailenize arkadaslarınıza karsı ilginiz kalmaz
3:Gözleriniz bilgisayar basında mahvolur tabi ben irademe dayanabilirm derseniz orasına bişi diyemem ama cogu kişi benle beraber iradesine dayanamıyor oturdumu bilgisayarın basına kalkmak bilmiyor
4: OKula gidiyorsanız dersleriniz bozulur
5: Her zaman her yerde aklınızdan knight cıkmaz hep onu düşünürsünüz
6: Arkadaslıklarınız Cıkara dayalı item verme vermeme vs bozulur Not:En iyi arkadasınız bile sizi bu oyun için satabilir kavga yapablirsiniz
7: Basınıza Dert açar
8: Kafayı sıyırabiilirsiniz--------------------------------------------
3.millet benim bu oyun yüzünden dişimi kırdılarKo ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Redface
nie die sorarsanız adamın biri bana 35 kağıdı werdiydi en iisinden sakla ben sonra alcam didiydi ben 10m e sattım o parayıda yedim
evimi biliolarmış bisiklet sürerken önümü çevirip beni ....Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Ka02
yani başınız belaya çabuk bulaşabilir
bide şu war annem ewde bişii dedii zaman tamm demiorum da ok diorum nasıl bir alışkanlık olduysa artıkKo ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Biggrin Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Ka23 BUNLAR BENİM DEGİLDİR ALINTIDIR....
ALmaN
ForumunKaLbi
ForumunKaLbi
ALmaN

Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Empty
MesajKonu: Geri: Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler....   Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler.... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 2:41 pm

Alıntıdır..

Ko ya baslayanlardan ko defterini kapatanlardan Öneriler....
1 sayfadaki 1 sayfası