ForumSohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumSohbet

........SİTEMiZE HOŞ GELDİNİZ.......

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dolandırıcılık Yontemi %100 İşe yarar..

YazarMesaj
ALmaN
ForumunKaLbi
ForumunKaLbi
ALmaN

Dolandırıcılık Yontemi %100 İşe yarar.. Empty
MesajKonu: Dolandırıcılık Yontemi %100 İşe yarar..   Dolandırıcılık Yontemi %100 İşe yarar.. Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 3:00 pm

Bana 2 kez yapıldı. [Yemedim tabi] Ama ilk seferde bu kadar takmamıştım. Şimdi olayı açıklayım. Adamların 2 charı online oluyo. Mesela adam sizde değerli itemi görüyo atıyorum rebirth ib. [Beramusta 9 GB] Sonra takas olarak 1 GB bile etmeyen bi itemi öneriyo ama ismi pek duyulmayan bi item. Sonra tabi istemiyosunuz adam hemen diğer charı devreye geçiriyo. Kendi takasına önerdiği iteme 10 GB'den fazla para vererek sizi öbür itemi satan adamdan almaya zorluyo. Yerseniz kazıklanmış oluyorsunuz. Yemezsenin normal hayata devam ediyosunuz (:

1. adam :
Adam bana Delosta satılan kağıtlardan bi tanesinden 20 tane verip kağıdına rebirth ib'mi istedi. Sonra diğer charıyla bilmemne kağıdından 20 tane warsa warsa shard +7 verem diyo. Dolandırıcılık Yontemi %100 İşe yarar.. Biggrin

Dolandırıcılık Yontemi %100 İşe yarar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-