ForumSohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumSohbet

........SİTEMiZE HOŞ GELDİNİZ.......

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

şu hayattan neler ögrendik?

YazarMesaj
angel
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
angel

şu hayattan neler ögrendik? Empty
MesajKonu: şu hayattan neler ögrendik?   şu hayattan neler ögrendik? Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 10:56 am

Jackson Brown'in "Su Hayatta Neler Ogrendik Neler" adli kitapcigindan:

1- Kendimi neselendirmek istedigim zaman en iyi yolun baska birini neselendirmeye calismak oldugunu ogrendim.

2- Sevdiğim insandan çocuk sahibi olmanın her türlü sıkıntıya değdiğini öğendim.
3- Bir tartismayi tatliya baglamadan yataga gidilmemesi gerektigini ögrendim.

4- Isyerinde romantik iliskiler aranmamasi gerektigini ögrendim.

5- İnsanın fiziksel çekim yaşamadığı kişilerle asla ve asla ilişki kurmaması gerektiğini öğrendim.

6- Çalistirdigimiz insanlara iyi davrandigimizda, onlarin da müsteriye iyi davrandiklarini ögrendim.

7- Bir toplantida zekâmi ya da sohbetimi göstermek konusunda tercih yapmak gerektiginde sohbeti seçmemin daha iyi olacagini ögrendim.

8- Insanlara iyi davranmanin hiçbir maliyeti olmadigini ögrendim.

9- Gerçekten yasamaya baslamak için emeklilik beklenirse, çok uzun bir süre beklenilmis olunacagini ögrendim.

10-Iyi kalpli olmanin mükemmel olmaktan daha önemli oldugunu öğrendim.

11-Bir domuza ve bir çocuga istedikleri her seyi verirseniz sonuçta çok iyi bir domuzunuz ve çok kötü bir cocugunuz olacagini ogrendim

12-Kiminle evlenecegin kararinin ,hayatta verilen en önemli karar oldugunu öğrendim.

13-Kazandığın paranın yeterliliğinin onu ne için kullandığınla ilişkili olduğunu öğrendim.

14- Anne ve babanın ne kadar can sıkıcı olurlarsa olsunlar nezaketen de olsa dinlenmesi gerektiğini öğrendim.
15-Tek gecelik ilişkilerden sonra tükenenin sadece ben olacağımı öğrendim.

16-Dostlarımla arama hiçbirşeyi sokmamam gerektiğini öğrendim.

17-Paranın sadece sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmede,rahat etmede bir araç olduğunu unuttuğunuz zaman çalışmanın iğrenç birşey olduğunu öğrendim

şu hayattan neler ögrendik?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hayattan beklentiler