ForumSohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumSohbet

........SİTEMiZE HOŞ GELDİNİZ.......

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Düşündüren Aşk SÖzleri

YazarMesaj
angel
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
angel

Düşündüren Aşk SÖzleri Empty
MesajKonu: Düşündüren Aşk SÖzleri   Düşündüren Aşk SÖzleri Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 11:51 am

Sevgi basittir, karmasik olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatir. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim...

Gözleri uzakliklar degil, bazen de göze alamadigimiz yakinliklar acitir.

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarinsin gittiysen bana ne onlar aglasin...

Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglar.

Sen günesin dogdugu, karanligin bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydi eger inan ki yeryüzüne hiç günes dogmazdi.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiçbir sey seni sevmek gibi degil!

Bu gece rüyama gir gizlice, beni simsiki sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolasi hayatimdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

angel

Düşündüren Aşk SÖzleri
1 sayfadaki 1 sayfası