ForumSohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumSohbet

........SİTEMiZE HOŞ GELDİNİZ.......

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Galatasaray'ın Yeni Bülent Korkmazı

YazarMesaj
umud
ForumunKaLbi
ForumunKaLbi
umud

Galatasaray'ın Yeni Bülent Korkmazı Empty
MesajKonu: Galatasaray'ın Yeni Bülent Korkmazı   Galatasaray'ın Yeni Bülent Korkmazı Icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2007 3:03 am

Uğur Uçar'dan iddialı açıklamalar
Galatasaray'ın genç oyuncularından Uğur Uçar yeni sezon öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezonu Kayserispor'da kiralık geçiren genç oyuncunun, kendine güveni tam. Feldkamp'ın gelişi ile yeni bir oluşuma giren sarı-kırmızılı takımda ilk 11'in değişmez oyuncularından biri olacağım diyen Uçar'ın tek sorunu ise hafif sakatlığı.

Şimdi sizleri Uğur Uçar ile yaptığımız röportaj ile baş başa bırakıyoruz:

Uğur geçtiğimiz sezon son haftalarda sakatlığın nedeniyle oynamadın. Sakatlığın şu an ne durumda?

Evet ligin son iki haftasında sakatlığim nedeniyle forma giyemedim. Fıtık ameliyatı geçirdim ama durumum şu an iyi. Çalışmalarıma tüm gücümle devam ediyorum. 5-6 güne kadar düz koşulara başlayacağım, inşallah en kısa sürede takım ile çalışmalara başlayacağım.

Hollanda kampına kadar takımdaki yerini alabilecek misin?

Kampa katılmama ihtimalim var ama doktorlarımızın gözetiminde tedavim sürüyor, o güne kadar hazır olmaya çalışacağım.

Feldkamp genç oyunculara önem veren bir teknik adam. Bu sezondan neler bekliyorsun?

Feldkamp’ın gençlere güvenmesi beni daha çok umutlandırıyor. Sakatlığım geçer geçmez tüm gücümü ortaya koyup ilk 11'in değişmez adamlarından biri olacağıma inanıyorum. Bu sezon Galatasaray'da kalıp, takımıma her alanda katkı yapmak için elimden geleni yapacağım.

Kayserispor gibi iyi bir takımda, Ertuğrul Sağlam gibi iyi bir hoca ile bir sezon geçirdin. Kayserispor sana neler kattı?

Kayseri’de fiziksel olarak çok güçlendiğime inanıyorum. Arda'nın, Vestel Manisa'dan dönüşünde olduğu gibi ben de bu sezon büyük bir çıkış yapacağım inşallah. Ertuğrul Hoca'da bana çok yardımcı oldu, kendisine bana güvendiği ve inandığı için teşekkür ederim.

Galatasaray transfer sezonunda bir çok ismi kadrosuna dahil etti. Bu isimler ile ilgili neler düşünüyorsun?

Yeni transferlerin hepsi süper ve çok önemli isimler. Bu sene çok daha iyi bir takım olacağız.

Eski takım arkadaşın Gökhan Ünal'ın adı Galatasaray ile sürekli gündeme geliyor. Bu konuyla ilgili neler söylememk istersin?

Gökhan Ünal çok yetenekli bir golcü, Galatasaray'a gelirse büyük işlere imza atar.

Genç bir oyuncusun, gelecek ile ilgili hedeflerin neler?

Öncelikle Galatasaray 11'inde forma giymek ve uzun yıllar camiama hizmet etmek istiyorum. Bunun dışında şu an için pek de bir şey düşünmüyorum.

Taraftara bir mesajın var mı?

Kendime güvenim tam, sakatlığım geçer geçmez formamı giyip Ali Sami Yen'deki muhteşem taraftarımızın önüne çıkmayı iple çekiyorum. Bu sezon büyük başarılara imza atacağımızdan eminim.
http://umudunn.spaces.live.com/?owner=1

Galatasaray'ın Yeni Bülent Korkmazı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PSG nin yeni taransferi