ForumSohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumSohbet

........SİTEMiZE HOŞ GELDİNİZ.......

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

5 tane +1 den +8 Cıkarma Taktiği

YazarMesaj
ALmaN
ForumunKaLbi
ForumunKaLbi
ALmaN

5 tane +1 den +8 Cıkarma Taktiği Empty
MesajKonu: 5 tane +1 den +8 Cıkarma Taktiği   5 tane +1 den +8 Cıkarma Taktiği Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 2:44 pm

Arkadaşlar,ben ilk önce satıcıdan 5 adet +1 horn crossbow aldım.Çoğu forumda okuduğum kadarıyla itemlerin +3 kadar yanma ihtimalinin olmadığını ogrendım.Bundan yola cıkarak elımdekı 5 tane +1 horndan 1ini +3 yaptım ve onu sımdılk bıraktım.Dıger horna gectım bunu +2 yaptım.+2yaptıktan sonra onceden +3yaptıgım hornu +4denedım ve gectı.Şımdı elımde 3 tane +1 horn kaldı onlardan bırını daha +2 yapıp +4bastıgım hornu denedım sonrasında ve +5 oldu,sımdı gerıye 2tane kaldı +1 horn,sonra bırını daha aynı sekılde +2 yaptım ve +5 bastıgımı +6denedım ve oldu son 1 tane +1 hornum kaldı onuda +2 yaptım yıne +6yı denedım ve +7ye geçtı sonrasında elımde bır tane prıest plate helmet +7 bulunuyodu onu yaktım ve +7ye kadar rhatlıkla bastıgım hornu +8horna bastım hemde saat 13:00 gibiydi beramus serverında yaptım ve sadece 5tane +1 horn crosbowdan bır tane +8 cıkardım ınanıp ınanmamakta ozgursunuz ınanmak sıze kalmıs arkadaslar bı detay daha 2. serverdayım pek alakası oldugunu zannetmıyorum ama server cok kalabalıktı.

5 tane +1 den +8 Cıkarma Taktiği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-