ForumSohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumSohbet

........SİTEMiZE HOŞ GELDİNİZ.......

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Knight Geyikleri..

YazarMesaj
ALmaN
ForumunKaLbi
ForumunKaLbi
ALmaN

Knight Geyikleri.. Empty
MesajKonu: Knight Geyikleri..   Knight Geyikleri.. Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 2:51 pm

Forumda yazılanları okuyunca ve yaşadığım olaylara şahit olunca verdiğim karar şu türk oyuncuların %75 civarı iki gram ingilizceyle bu oyunu oynuyor saygısız ve çoğuda aptal şimdi size en baştan neler yaşadığımı yazıcağım foruma devam etmek size kalmış gereksiz ise yazın adminler kilitlesin.

Geçen sene bir kafeye sürekli takılıyordum adsl için sıradaydım ama boş hat yok diye bağlamıyolardı evden bağlanmaktansa cafe daha iyi oluyordu cafede bu knightla köşe olmuştu ilk gördüğüm izlenimler aynen şöyleydi kafe kapanıyor oynayanlar dışarda ağbi bana bu düştü ağbi bana şu düştü geyiği yapıyorlardı birgün bi tip geldi millet ayakta herife saygı ile bakıyorlar kim diye sordum ağbi 40 lvl li bir charı var kimse çıkamadı diyorlardı bu çıktı ondan saygı duyuyoruz adamdaki pozlarda sanki oyun gerçek olmuş humanlara bi orc girmiş herkes aman ağbi kesme tribinde Knight Geyikleri.. Smile sordum adama 6 aydır oynuyormuş gözümde büyüdü işte dedim zor bir oyun beni zorlar sanırım star craft kolay geliyordu artık neyse bende oynamaya karar verdim ozamanlar sadece malezya ko var mantığı şu herkese 500 epoint veriliyo siz oynadıkça saat başına belli miktarda düşüyor neyse gireceğim millete bakıyorum 20 / 25 arası lvller birde adamlar günde 6 saat kasıyor gireceğim dedim birini çağırdım kayıt yapıyor arkadaş dedim beni insan char yap aga olamz dedi bir cd key var onu para ile satıyorlar onu alırsan insan olabilme özelliği açılıyor diye bir geyik yaptı sonrada bak eğer ilerde 60 olunca masterda ırk değişiyor diye ikinci geyiğini patlattı bilmiyoruz ya okey dedik anasını satayım bir assasin açtık 6 gün sonra ben 40 oldum tabi işin anlatıldığı gib olmadığını anladım ama iş işten geçmişti çünkü sağlam itemler vardı ve o zamanlar ordada char silme aktif değildi birde humanlar kontrollü oynuyordu yani bir salak varsa ks ci hırsız küfür eden hemen accountunu iptal ediyordu ve insanlar gerçekten çok sağlamdı orclar ise kim kimi düdüklerse modunda opale sana lazım olmaz diye alanımı istersin aklınıza ne geliyorsa şimdikinin aynısı sonra olduk 50 aynı saygı bizede başladı abyss biriktirmeye başladım oynadıkça chitin çıkıyordu hatta bir iki kere shell bile çıkmıştı neyse birgün chitin vurdum 3 kişi birbirine girdi chitini almak için parayla değil tabi bedeva niye vereyim dediğimde olm senin char assasin o chitinde warior sana lazım olmaz biz kullanırız diyorlardı neyse ertesi gün cafeyi değiştirdim bir süre sonra 57 de sinirlanip charımı sildim üzerimdekileri trade etmiştim yeni char çok sağlam gelişiyordu sağlam bir clan buldum humandım artık bir sağlam klana gidip liderine elimdeki chitinleri hediye ettim başımdan geçenleri anlattım isterse orc iken harita bilgimden yararlı olabileceğimi söyleyip klana girmek istediğimi söyledim aldılar sonra hep görev niye diye sorunca sayfayı oku dediler okuyunca hak verdim 4 gün sonra 40 olmuştum eslanta girdiğim gün dm partysi yaptık (ONDAN GOLD BAR ÇIKMIYOR) canavar gibi kasıyorduk herkes birbirini tutuyordu cafede görüpte heveslenen oldu girdiler cafe sahibi de memnundu sonra server paralı oldu ne yapacağız diye düşünürken clan lideri tüm üyelerini paralı üye yapmıştı artık endişemde yoktu manner gelmişti ve üstten büyük savaş için az kaldı diye yazıla geçiyordu tabi cafede oynayanlar paralı olunca oynıyamıyordu ağbi bizide aldırt bizimde paramızı ödesinler diyorlardı tınlamıyordum birgün cafeye geldiğimde herkes oynuyordu olm naptınız diye sorduğumda ağbi cc patlattık diyorlardı Knight Geyikleri.. Smile sonra işi abartmışlar biri kontör almış diğeri cep telefonu sipariş etmiş yakayı ele verdiler ondan diyorumki oyunda bişey öğrenen bilgisini vermesin başına iş alır yoksa hala adamlar içerde çünkü birgün amerika serveri açıldı lider ya biz toplu geçiyoruz sende gel dedi kimse kalmamıştı bende geçiş yaptım eski deneyim varya hata yapmamak için direk human açtım ve şoka girdim herşey 3 katı fiyata satılıyordu biz bir abyss i 70 k ya zor satıyoduk adamlar 250k ya kadar havada kapıyordu chitin 750k ile 1 m iken burda 3 m den alıcı buluyordu hele spel off blastlar 16 m kadar fiyat görünce iyice şok oldum çünkü biz 4 m den zor satıyorduk anlaşıldı dedim köşe olacağız ama ikinci kere hataya düşmüştüm ne kadar başı bozuk varsa girmişti ve tamamı hemem hemen türktü hatta gavurlar bile türkçe küfür ediyordu neyse char 6 gün sonra eslanta girmiştim bir partye girdim adamlar tek tek ash kesiyorlar alanla bile kesemiyorlardı sinirlendim tek trol aldım adamlar bu olayı görünce beni yüksek lvlli sanıp coştular sonraki muhabbet esnasında hepsi 50 lik benim 40 olduğum ortaya çıktı başıma iş almıştım yok şu nasıl olur yok bu nasıl olur cart curt belli kişiler harici party bile yapmıyordum tek başıma ya lamia kesiyor ya golem ve trol alıyordum iyi çevrem olmuştu kasa yine doluyordu para sıkıntısı yoktu sonra charı patlattılar program kullanmadan nasıl patladı hala anlamış değilim bir arkadaş bir rogue getirdi birgün neyse selam faslı tanıştık ertesi gün bana tanıdığım 6 kişiden party teklifi geldi bu rogue yi alıp girdik partye söylüyorum rogueler lütfen büyük keserken kahramanlık için uğraşmayın sizin göreviniz sadece swift ve wolf vermektir oturun keyfinize bakın neyse trol captain kesiyoruz dakikada 3 tane felan alıyoruz xp su gibi geliyor adam durmuyor yerinde olm loot yapma olm dalma olm otur olm swift ver neyse biraz eğitilince laftan anlamaya başladı 3 kere ölmüştü çünkü Knight Geyikleri.. Smile ama adamın 20 dakka sonra bir yeri kalkmıştı tek türk benim ve adam ingilizce bilmiyor ya aga bişey çıkmıyor gidelim başak yere demeye başladı (UNUTMAYIN İYİ İTEM İÇİN AYNI YARATIĞI UZUN SÜRE KASIN) ne keseceğiz dedim birinden duymuş lamiadan dagger çıkıyor diye lamia keselim dedi partye isteği söyledim adamı attılar hemen ne yaptı sizce o özür dileyeceği yerde lure başaldı küfür etmeye başladı bende adamlara rezil oldum artık yeter lütfen türk arkadaşlar yeteri kadar rezil etmeyelim türkiyeyi yaptığınız itlikle inanın ordaki türkler zarar görüyor bir başka geyikte başıma gelen adamla kasıyoruz lamia kesiyoruz birden bir kurkry bana düştü hemen kendisi bana şunu söyledi

adam: O dageri bana ver
ben: neden?
adam: sana ver dedim
ben: iyide neden
adam: verdiyince ver işte sen magesin benim assasin var ona kullancam
ben: ok pazar fiyatı 1,5m sana yarı parasına vereyim
adam: olm din kardeşiyiz versene diyince ver yoksa tanıdık gm var banlatırım
ben: elinden geleni yap istesende vermem artık
adam: yazamıyacağım küfürler vs. vs.

Bir diğeri

Adam: slm
Ben: A.S.
Adam: Nerden
Ben: felan yerden
Adam: kızmısın erkekmi
Ben: (Ruh halime göre keyifli bir günümdeysem ya kız yada erkek) ERKEK / KIZ
Adam: OLM ERKEKSİN MADEM NİYE CHARIN HATUN (gelde şimdi bu mala hatun charın sebebini anlat kızım dersemde hemen sarkar) oooo kız ha iyi oynuyorsun msn varmı resimde isterim birde tel numaran (oldu birde istersen akşam layım odama Razz )

ve belli bir zaman geçer

Adam: o itemi versene birde varsa 6 m
Ben: niye
Adam: Yeni birşey alacağım onun için
Ben: iyide benim kastığım gibi sende kas
Adam: ya kim uğraşacak kasmak enayilik
Ben: peki verirsem nezaman geri alacağım
Adam: ne alması din kardeşiyiz
Ben: peki ben salakmıyım
Adam: bilmem belkide hem kas hem harcama

Partyi bozuyorum artık çekilmez çünkü adam pmden demediğini bırakmıyor

Neyse aklıma geldikçe devam ederim isterseniz sizde şahit olduklarınızı yazın.

Knight Geyikleri..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-