ForumSohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumSohbet

........SİTEMiZE HOŞ GELDİNİZ.......

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ellerin kadınısın

YazarMesaj
lord_of
Misafir

ellerin kadınısın Empty
MesajKonu: ellerin kadınısın   ellerin kadınısın Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 2:10 pm

Kapattim bu askin sayfalarini<BR>Dilimden dusurdum senin adini<BR>Kalbime kitledim hatiralari<BR>Ellerin kadinisin seni sevemem<BR>Ellerin kadinisin sana dönemem<BR><BR>Bir utanc duvaridir hayatta yerin <BR>Cekmekle ödenmez gunahın senin <BR>Gönlun bendeysede bedenin el'in<BR>Ellerin kadinisin seni sevemem<BR>Ellerin kadinisin sana dönemem<BR><BR>Görsen bile beni sakin tanima<BR>Cevir yuzunu git kendi yoluna<BR>Arkamdan aglarsan acimam sana<BR>Ellerin kadinisin seni sevemem<BR>Ellerin kadinisin sana dönemem<BR><BR>Bir heves ugruna kendini yaktin <BR>Dönusu olmayan bir yola saptin<BR>Sen beni&nbsp; allahsiz bir kula sattin<BR>Ellerin kadinisin seni sevemem<BR>Ellerin kadinisin sana dönemem<BR>
brave_heart_18
ForumunKaLbi
ForumunKaLbi
brave_heart_18

ellerin kadınısın Empty
MesajKonu: Geri: ellerin kadınısın   ellerin kadınısın Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 2:20 pm

lord_of sen çok dertlisin yav Very Happy Allah yardımcın olsun
https://forumsohbet.hareketforum.net

ellerin kadınısın
1 sayfadaki 1 sayfası